Informace o nás

Čas od času společně uspořádáme megalomanskou akci, ale přévážně jsme sólisté, jak už to u dýdžejů bývá. Na akcích, kde je to zapotřebí, spolupracujem většinou dva nebo tři, dle požadavku.

Historie projektu

Jak již bylo v úvodu naznačeno projekt našeho zájmového sdružení zkušených diskžokejů se vyvíjel postupně, když jsme nejdříve nahodile spolupracovali na větších akcích, a nebo vzájemně doporučovali na různé akce nejvhodnějšího konferenciéra, dle jejího typu. Každý bavič má své osobité charisma a zároveň nepatrně jiné zaměření, ikdyž jsme hoši univerzální...

Naši uživatelé

Všichni návštěvníci našich hudebních produkcí, našich diskoték, nebo párty jsou naši milí tanečníci, kterým rádi zahrajem vše, oč jejich duše žádá...

neboť:

"Hudba je těsnopis emocí. Emoce, které lze popsat tak nesnadno, jsou přímo sdělovány člověku v hudbě a v tom je její síla a význam." (Lev Nikolajevič Tolstoj)

Pro restaurace, vinárny, kluby

uspořádáme jakékoliv běžné hudební akce, diskotéky, žánrově tématické párty, a pod.

Pořadatelům

realizujem na jejich akci ozvučení, hudební program i konferování.

Firmám a spolkům

zahrajem na večírcích pro zaměstnance, na výročních schůzích, výjezdních školeních a pod. Též ozvučíme propagační akce v interiérech i exteriérech.

Soukromým osobám

zahrajem na mejdanu, narozeninové a jiné oslavě, na svatbě a svatební hostině.